MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) B 220 d 4-matic (246.205) - Řízení / hydraulika od 6/2018 do 12/2018, 2143 ccm, 125 kW, 170 hp, OM 651.930, Šikmá zadní část
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 140 mm |
| Šířka sítě [mm] | 70 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | 7-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Typ chlazení | chlazený vodou |
Dostupnost