AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 4.2 FSI quattro - Řízení / hydraulika od 5/2006 do 12/2010, 4163 ccm, 257 kW, 350 hp, BVJ, kombi
| převodovka typ | 6HP19 A |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez oleje |
| Alternativní sada opravy | 1071.298.027 |
| Alternativní sada opravy | 1071.298.039 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| převodovka typ | DQ381 |
|---|---|
| montovaná strana | příčný (šikmý) |
| Provedení spojky | pro Nasskupplung |
| počet převodů | 7-převodů |
| max.přenositelný moment motoru [Nm] | 430 Nm |
Dostupnost
| převodovka typ | DQ381 |
|---|---|
| montovaná strana | příčný (šikmý) |
| Provedení spojky | pro Nasskupplung |
| počet převodů | 7-převodů |
| max.přenositelný moment motoru [Nm] | 430 Nm |
Dostupnost
| převodovka typ | DQ381 |
|---|---|
| montovaná strana | příčný (šikmý) |
| Provedení spojky | pro Nasskupplung |
| počet převodů | 7-převodů |
| max.přenositelný moment motoru [Nm] | 430 Nm |
Dostupnost
| převodovka typ | DQ381 |
|---|---|
| montovaná strana | příčný (šikmý) |
| Provedení spojky | pro Nasskupplung |
| počet převodů | 7-převodů |
| max.přenositelný moment motoru [Nm] | 430 Nm |
Dostupnost