MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 280 (210.053) - Řízení / hydraulika od 1/1996 do 6/1997, 2799 ccm, 142 kW, 193 hp, M 104.945, limuzína
| Rok výroby od | 09/1996 |
|---|---|
| převodovka typ | 722.600 / 722.699 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| převodovka typ | 5G-Tronic |
| převodovka typ | 722,6 |
| převodovka typ | NAG1 |
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
| Doplňující výrobek/info 2 | S těsněním olejové vany |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Provedení zásuvky | Válcový konektor |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1996 |
|---|---|
| převodovka typ | 722.600 / 722.699 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| převodovka typ | 5G-Tronic |
| převodovka typ | 722,6 |
| převodovka typ | NAG1 |
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
| Doplňující výrobek/info 2 | S těsněním olejové vany |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Uvolnění výrobce (licencované) | 236.14 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 140 270 0861 cpl.2 |
|---|
Dostupnost
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Délka [mm] | 250 mm |
| Šířka [mm] | 250,0 mm |
| druh provozu | elektrický |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Délka [mm] | 85 mm |
| Šířka [mm] | 55,0 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Doplňující výrobek/info 2 | Kryt s černým vnitřním dílem |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku |
|---|---|
| pro OE číslo | A2035400253 |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
Dostupnost