NISSAN MICRA IV (K13K, K13KK) 1.2 - Řízení / hydraulika od 5/2010 do 9/2015, 1198 ccm, 59 kW, 80 hp, HR12DE, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 03/2014 |
|---|---|
| Typ převodovky | CVT-automatická převodovka (bezstupňová) |
| Materiál | hliník |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez skříně olejového filtru |
| Typ chlazení | chlazený vodou |
| Odtok [mm] | 13 mm |
| Délka sítě [mm] | 123 mm |
| Šířka sítě [mm] | 110 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| váha [g] | 805 g |
Dostupnost