SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 2.0 4x4 - Hadičky/potrubí od 8/2000 do 9/2004, 1984 ccm, 85 kW, 116 hp, AZH, AZJ, kombi
| Hadice chladící soustavy | Motor po chladič topení |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,149 kg |
| Hadice chladící soustavy | od ovládání chladicí kapaliny po chladič topení |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16092 |
|---|---|
| Hadice chladící soustavy | od spoj.potrubí po chladič topení |
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 19 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16092 |
|---|---|
| Hadice chladící soustavy | Motor po chladič topení |
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 24 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16092 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Hadice chladící soustavy | od vyrovnávací nádrže po vodní potrubí |
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 16 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17466 |
|---|---|
| Hadice chladící soustavy | Potrubí - chladič oleje |
| Hmotnost [kg] | 0,207 kg |
| Materiál | Guma s textilní vložkou |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 290 mm |
|---|---|
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s rychlospojkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | se svorkou |
| Hadice chladící soustavy | od chladiče topení po vodní pumpu |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16092 |
|---|---|
| Hadice chladící soustavy | od spoj.potrubí po chladič topení |
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 19 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16092 |
|---|---|
| Hadice chladící soustavy | Motor po chladič topení |
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 24 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16092 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Hadice chladící soustavy | od vyrovnávací nádrže po vodní potrubí |
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 16 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 16 mm |
Dostupnost