PEUGEOT 206 SW (2E/K) 2.0 HDi - Hadičky/potrubí od 7/2002 do 2/2007, 1997 ccm, 66 kW, 90 hp, RHY (DW10TD), kombi
| Typ vozidla | FILTER MAHLE |
|---|---|
| Hadice chladící soustavy | od krytu regul.chlad.kapaliny po chladič oleje |
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 14 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Typ vozidla | FILTER MAHLE |
|---|---|
| Hadice chladící soustavy | Chladič oleje po motor |
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 15 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| Hadice chladící soustavy | od chladiče topení po vodní pumpu |
|---|---|
| montovaná strana | vstup |
| váha [g] | 196 g |
| verze | mandata |
Dostupnost
| Hadice chladící soustavy | od chladiče topení po motor |
|---|---|
| montovaná strana | výstup |
| verze | ritorno |
Dostupnost
| Hadice chladící soustavy | od chladiče topení po vodní pumpu |
|---|---|
| montovaná strana | vstup |
| váha [g] | 196 g |
Dostupnost
| Hadice chladící soustavy | od chladiče topení po motor |
|---|---|
| montovaná strana | výstup |
| váha [g] | 257 g |
Dostupnost
| Typ vozidla | FILTER MAHLE |
|---|---|
| Hadice chladící soustavy | od krytu regul.chlad.kapaliny po chladič oleje |
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 14 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Typ vozidla | FILTER MAHLE |
|---|---|
| Hadice chladící soustavy | Chladič oleje po motor |
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 15 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 13 mm |
Dostupnost