PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 1.8 - Hadičky/potrubí od 5/2004 do 7/2005, 1749 ccm, 85 kW, 116 hp, 6FZ (EW7J4), kombi
| pro OE číslo | 6466K8 |
|---|---|
| váha [g] | 174 g |
Dostupnost
| Materiál | Guma |
|---|---|
| váha [g] | 333 g |
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6466VK |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s podpěrami potrubí |
| váha [g] | 152 g |
Dostupnost