MG MAESTRO 1600 - Relé od 3/1983 do 9/1984, 1598 ccm, 76 kW, 104 hp, 16 H, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | ADU 5260 |
|---|---|
| Délka [mm] | 30,5 mm |
| Šířka [mm] | 30,5 mm |
| Výška [mm] | 57 mm |
| druh provozu | elektrický |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez tažného zařízení |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka [mm] | 39 mm |
| Šířka [mm] | 61 mm |
| Výška [mm] | 39 mm |
| druh provozu | elektrický |
| Způsob montáže | zasunutý |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost