FORD MONDEO III (B5Y) 2.2 TDCi - Relé od 9/2004 do 3/2007, 2198 ccm, 114 kW, 155 hp, QJBA, QJBB, Šikmá zadní část
| Vybavení vozidla | pro auta bez OBD |
|---|---|
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 598138 |
| Hmotnost [kg] | 0,19 kg |
| Způsob upevnění | upevnění příruby |
| Vybavení vozidla | pro auta bez OBD |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Číslo technické informace | 735068 |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka [mm] | 39 mm |
| Šířka [mm] | 61 mm |
| Výška [mm] | 39 mm |
| druh provozu | elektrický |
| Způsob montáže | zasunutý |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost