PEUGEOT 806 (221) 2.0 Turbo - Relé od 6/1994 do 8/2002, 1998 ccm, 108 kW, 147 hp, RGX (XU10J2TE), velkoprostorová limuzína
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Jmenovitý proud [A] | 5 A |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Relé funkce | Spínač světel |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Relé funkce | Spínač světel |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Jmenovitý proud [A] | 5 A |
Dostupnost
| pro OE číslo | 19203N |
|---|---|
| Způsob montáže | Třmen |
| Proud [A] | 30 A |
| Počet kontaktů zástrčky | 15 pólová |
| Napětí do [V] | 12 V |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Jmenovitý proud [A] | 5 A |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Relé funkce | Spínač světel |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Vybavení vozidla | Pro vozidla bez dešťového senzoru |
|---|
Dostupnost