FIAT CROMA (154_) 2000 16V - Relé od 8/1992 do 8/1996, 1995 ccm, 101 kW, 137 hp, 154 E1.000, Šikmá zadní část
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Relé funkce | Pracovní kontakt |
| Jmenovitý proud [mA] | 30 mA |
Dostupnost
| pro OE číslo | 550537 |
|---|---|
| Způsob montáže | zasunutý |
| Proud [A] | 30 A |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Napětí do [V] | 12 V |
| Relé funkce | Palivové čerpadlo |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Relé funkce | Pracovní kontakt |
| Jmenovitý proud [mA] | 30 mA |
Dostupnost