VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 BiFuel - Radiální těsnicí kroužek/sada od 3/2010 do 1/2011, 1390 ccm, 60 kW, 82 hp, CMAA, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 8 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 27 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| montovaná strana | Válcová hlava |
| Výška [mm] | 8 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,017 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 27 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 15 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,295 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 85 mm |
| Vnější průměr [mm] | 131 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Šířka [mm] | 8,00 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 27 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 036103085A |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Tloušťka/síla [mm] | 8 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 27 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 036103085H |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška [mm] | 6 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25705 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška [mm] | 8 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 27 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 8 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 27 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
Dostupnost
| montovaná strana | Motor |
|---|---|
| Výška [mm] | 8 mm |
| Materiál | FKM (fluorokarbonový kaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 27 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25705 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s přírubou |
Dostupnost
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 6 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,005 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 30,2 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 8 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,009 kg |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 27 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25705 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Typ závitu | levotočivá šroubovice |
| typ karosérie | s krytem |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|
Dostupnost