ALFA ROMEO 75 (162_) 2.5 V6 (162.B3) - Radiální těsnicí kroužek/sada od 5/1985 do 8/1986, 2492 ccm, 110 kW, 150 hp, AR 01646, AR 01648, AR 01911, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 36 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Výška [mm] | 12 mm |
| Výška 1 [mm] | 12 mm |
| Materiál | FKM (fluorokarbonový kaučuk) |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 82 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 84 mm |
| Vnější průměr [mm] | 105 mm |
| Typ závitu | levotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | AB |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| váha [g] | 61 g |
| Vnější průměr 1 [mm] | 105 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 84 mm |
Dostupnost