JEEP RENEGADE VAN (BU, B1) 2.0 MultiJet 4x4 - Radiální těsnicí kroužek/sada od 7/2014, 1956 ccm, 103 kW, 140 hp, 552 63 087, 552 63 088, 552 83 099, 552 84 064, Skříň/SUV
| TECDOC-číslo motoru | 34802 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Šířka [mm] | 7 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,009 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 31 mm |
| Vnější průměr [mm] | 41 mm |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost