ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 V6 Turbo (164.A2G, 164.A2F) - Radiální těsnicí kroužek/sada od 3/1991 do 9/1992, 1996 ccm, 150 kW, 204 hp, AR 64101, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 5072 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Výška [mm] | 12 mm |
| Výška 1 [mm] | 12 mm |
| Materiál | FKM (fluorokarbonový kaučuk) |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 82 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 84 mm |
| Vnější průměr [mm] | 105 mm |
| Typ závitu | levotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | AB |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| váha [g] | 61 g |
| Vnější průměr 1 [mm] | 105 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 84 mm |
Dostupnost