MERCEDES-BENZ CLK (C209) CLK 320 (209.365) - Radiální těsnicí kroužek/sada od 6/2002 do 5/2009, 3199 ccm, 160 kW, 218 hp, M 112.955, kupé
| pro OE číslo | 023 997 8447 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Tloušťka/síla [mm] | 8 mm |
| Tvar | tvar O |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 67 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16885 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška [mm] | 8 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 67 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16885 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Výška [mm] | 11,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 93 mm |
| Vnější průměr [mm] | 114 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| Výška [mm] | 8 mm |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 67 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16885 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška [mm] | 8 mm |
| Materiál | FKM (fluorokarbonový kaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 67 mm |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16885 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Šířka [mm] | 8 mm |
| Výška [mm] | 8 mm |
| Výška [mm] | 8,2 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 67 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | A SL |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | ASW |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s montážní obíimkou |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost