MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) EVO IX (CT9A) - Radiální těsnicí kroužek/sada od 1/2005 do 9/2007, 1997 ccm, 206 kW, 280 hp, 4G63 Turbo, limuzína
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška [mm] | 7 mm |
| Výška 1 [mm] | 7 mm |
| Materiál | FKM (fluorokarbonový kaučuk) |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 70 mm |
| Vnější průměr [mm] | 85 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | 827S W |
| Vnější průměr 1 [mm] | 85 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 70 mm |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost