FORD USA MUSTANG kupé 5.4 V8 - Radiální těsnicí kroužek/sada od 1/2006, 5403 ccm, 355 kW, 483 hp, , kupé
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| Výška [mm] | 8,9 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 47,6 mm |
| Vnější průměr [mm] | 63,5 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | A/BS |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| Výška [mm] | 9,7 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 92 mm |
| Vnější průměr [mm] | 107,7 mm |
| Typ závitu | levotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | A/BS |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
Dostupnost
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| Výška [mm] | 8,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 47 mm |
| Vnější průměr [mm] | 63,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| Výška [mm] | 9,5 mm |
| Materiál | FKM (fluorokarbonový kaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 91 mm |
| Vnější průměr [mm] | 107,5 mm |
| Typ závitu | levotočivá šroubovice |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|
Dostupnost