MERCEDES-BENZ 124 limuzína (W124) 200 E - Radiální těsnicí kroužek/sada od 11/1992 do 5/1993, 1997 ccm, 77 kW, 105 hp, M 102.922, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 2065 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Šířka [mm] | 10 mm |
| Šířka [mm] | 13 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 93 mm |
| Vnější průměr [mm] | 114 mm |
| Typ závitu | levotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | A SL |
| Doplňující výrobek/info 2 | s montážní obíimkou |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 2065 |
|---|---|
| pro OE číslo | 0109970947 |
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška 1 [mm] | 8 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Vnější průměr 1 [mm] | 67 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 2065 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška [mm] | 13 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 67 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | 827 SSPRD |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 2065 |
|---|---|
| Číslo motoru od | 2-006667 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška [mm] | 8 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 67 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | 829S RD W |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 2065 |
|---|---|
| Číslo motoru od | 2-048178 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Výška [mm] | 13 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 93 mm |
| Vnější průměr [mm] | 114 mm |
| Typ závitu | levotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | 827S LD W |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo motoru od | 011934 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška [mm] | 8 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,039 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 2065 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška [mm] | 8 mm |
| Materiál | FKM (fluorokarbonový kaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 67 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 2065 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Výška [mm] | 13 mm |
| Materiál | FKM (fluorokarbonový kaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 93 mm |
| Vnější průměr [mm] | 114 mm |
Dostupnost