SUBARU FORESTER (SG_) 2.5 RX Nato AWD (SG9) - Radiální těsnicí kroužek/sada od 11/2002 do 12/2008, 2457 ccm, 115 kW, 156 hp, EJ25, SUV
| TECDOC-číslo motoru | 18438 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Výška [mm] | 10 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 86 mm |
| Vnější průměr [mm] | 103 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18438 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška [mm] | 8 mm |
| Materiál | Silikon |
| vnitřní průměr [mm] | 33 mm |
| Vnější průměr [mm] | 49 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|
Dostupnost