RENAULT 21 kombi (K48_) 2.1 D (K/S48V, K/S48O) - Radiální těsnicí kroužek/sada od 8/1989 do 12/1992, 2068 ccm, 53 kW, 72 hp, J8S 600, J8S 740, kombi
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| Výška [mm] | 7 mm |
| Materiál | Akryl |
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| Výška [mm] | 6 mm |
| Materiál | FKM (fluorokarbonový kaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Šířka [mm] | 8 mm |
| Výška [mm] | 8 mm |
| Výška [mm] | 8,2 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 67 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | A SL |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | ASW |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s montážní obíimkou |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost