CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V - Radiální těsnicí kroužek/sada od 7/1992 do 10/1994, 1998 ccm, 112 kW, 152 hp, RFT (XU10J4/Z), RFY (XU10J4/Z), Šikmá zadní část
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| Výška [mm] | 7 mm |
| Materiál | FKM (fluorokarbonový kaučuk) |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 90 mm |
| Vnější průměr [mm] | 110 mm |
| Typ závitu | levotočivá šroubovice |
| Směr otáčení | směr otáčení proti smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
Dostupnost