CITROËN C15 kombi 1.4 - Radiální těsnicí kroužek/sada od 5/1987 do 10/1992, 1360 ccm, 44 kW, 60 hp, 150D (XY7), kombi
| TECDOC-číslo motoru | 5091 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Výška [mm] | 10 mm |
| Materiál | MVQ (silikonkaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 78 mm |
| Vnější průměr [mm] | 100 mm |
| Typ závitu | levotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | A |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5091 |
|---|---|
| montovaná strana | Válcová hlava |
| Šířka [mm] | 4,5 mm |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5091 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Šířka [mm] | 10 mm |
| Materiál | MVQ (silikonkaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 78 mm |
| Vnější průměr [mm] | 100 mm |
| Typ závitu | levotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | A |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5091 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/1991 |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Výška [mm] | 10 mm |
| Materiál | MVQ (silikonkaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 78 mm |
| Vnější průměr [mm] | 100 mm |
| Typ závitu | levotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | 827N LD |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5091 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Výška [mm] | 10 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 78 mm |
| Vnější průměr [mm] | 100 mm |
Dostupnost