BMW 3 (E90) 330 d - Radiální těsnicí kroužek/sada od 9/2008 do 10/2011, 2993 ccm, 180 kW, 245 hp, N57 D30 A, limuzína
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Šířka [mm] | 8 mm |
| Výška [mm] | 8 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Výška 1 [mm] | 8 mm |
| Materiál | FKM (fluorokarbonový kaučuk) |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 54 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 55 mm |
| Vnější průměr [mm] | 68 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | 829S RD W |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | AW/BS |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Alternativní sada opravy | 690.110 |
| Vnější průměr 1 [mm] | 68 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 55 mm |
| Číslo produkce | 1151508 |
| zohlednit rozměry | Ano |
Dostupnost