BMW Z4 Roadster (E89) sDrive 35 i - Radiální těsnicí kroužek/sada od 2/2009 do 8/2016, 2979 ccm, 225 kW, 306 hp, N54 B30 A, Kabriolet
| Konstrukční rok do | 01/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Šířka [mm] | 20 mm |
| Materiál | PP (polypropylen) |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| vnitřní průměr [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 79 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s montážní obíimkou |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20342 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Výška [mm] | 12 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 90 mm |
| Vnější průměr [mm] | 110 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20342 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/2011 |
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška [mm] | 20 mm |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| vnitřní průměr [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 79 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | ASW |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost