MERCEDES-BENZ VITO autobus (W639) 123 (639.701, 639.703, 639.705) - Radiální těsnicí kroužek/sada od 6/2004 do 7/2008, 3724 ccm, 165 kW, 224 hp, M 112.976, autobus
| TECDOC-číslo motoru | 18426 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Šířka [mm] | 8 mm |
| Výška [mm] | 8 mm |
| Výška [mm] | 8,2 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 67 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | A SL |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | ASW |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s montážní obíimkou |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost