SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.3 D - Radiální těsnicí kroužek/sada od 10/1995 do 4/1999, 2299 ccm, 59 kW, 80 hp, MB-OM 661, OM 601.940, uzavřený terénní vůz
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9356 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Šířka [mm] | 8 mm |
| Výška [mm] | 8 mm |
| Výška [mm] | 8,2 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 67 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | A SL |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | ASW |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s montážní obíimkou |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost