MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221, V221) S 63 AMG (221.074, 221.174) - Radiální těsnicí kroužek/sada od 3/2011 do 12/2013, 5461 ccm, 400 kW, 544 hp, M 157.980, limuzína
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,465 kg |
Dostupnost
| pro OE číslo | 023 997 8447 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Tloušťka/síla [mm] | 8 mm |
| Tvar | tvar O |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 67 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Šířka [mm] | 8 mm |
| Výška [mm] | 8 mm |
| Výška [mm] | 8,2 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 67 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | A SL |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | ASW |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s montážní obíimkou |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost