PEUGEOT 3008 I velkoprostorová limuzína (0U_) 1.6 HDi 115 / BlueHDi 115 - Senzory od 2/2013 do 8/2016, 1560 ccm, 85 kW, 116 hp, 9HC (DV6C), BHX (DV6FC), velkoprostorová limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 32307 |
|---|---|
| Barva | zelená |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| pro číslo výrobku | 7.8486 |
| pro číslo výrobku | 7.8708 |
| pro číslo výrobku | 7.8734 |
| pro číslo výrobku | 7.8747 |
| pro číslo výrobku | 7.8748 |
| pro číslo výrobku | 7.8790 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32307 |
|---|---|
| Barva | zelená |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| pro číslo výrobku | 1.880.486 |
| pro číslo výrobku | 1.880.708 |
| pro číslo výrobku | 1.880.734 |
| pro číslo výrobku | 1.880.747 |
| pro číslo výrobku | 1.880.748 |
| pro číslo výrobku | 1.880.790 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32307 |
|---|---|
| Barva | zelená |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| pro číslo výrobku | 580 486 |
| pro číslo výrobku | 580 708 |
| pro číslo výrobku | 580 734 |
| pro číslo výrobku | 580 747 |
| pro číslo výrobku | 580 748 |
| pro číslo výrobku | 580 790 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 3400 Ohm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32307 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32307 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32307 |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 64 11 6 930 015 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 59 mm |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| pro OE číslo | 64 11 6 930 015 |
|---|---|
| montovaná strana | na výměníku tepla |
| Hmotnost [kg] | 0,004 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 64116930015 |
|---|---|
| pro OE číslo | 6445.YY |
| montovaná strana | k ventilátoru vnitřního prostoru |
| Způsob montáže | lisovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 59 mm |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| pro OE číslo | 64 11 6 930 015 |
|---|---|
| pro OE číslo | 6445.YY |
| montovaná strana | k ventilátoru vnitřního prostoru |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Barva | černá |
| Způsob montáže | lisovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 59 mm |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| pro OE číslo | 64 11 6 930 015 |
|---|---|
| pro OE číslo | 6445.YY |
| montovaná strana | k ventilátoru vnitřního prostoru |
| Barva | černá |
| Způsob montáže | lisovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 59 mm |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| specifikace | Heater/Evaporator |
Dostupnost
| pro OE číslo | 64 11 6 930 015 |
|---|---|
| pro OE číslo | 6445.YY |
| montovaná strana | k ventilátoru vnitřního prostoru |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Barva | černá |
| Způsob montáže | lisovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 59 mm |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6445YY |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Číslo technické informace | FITTED ON EVAPORATOR |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6445YY |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Číslo technické informace | FITTED ON EVAPORATOR |
| Hmotnost [kg] | 0,016 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost