MINI MINI (R50, R53) One - Senzory od 4/2003 do 9/2006, 1398 ccm, 55 kW, 75 hp, W10 B14 A, Šikmá zadní část
| Délka [mm] | 66 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,004 kg |
| Materiál | Plast |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Typ snímače | senzor NTC |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
| armatura [mm] | 40 mm |
Dostupnost