SEAT IBIZA II (6K1) 1.0 - Senzory od 3/1993 do 9/1996, 1043 ccm, 33 kW, 45 hp, AAU, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 4892 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4892 |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 025 906 041 A |
|---|---|
| Délka [mm] | 37 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Označení barvy | modrá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 357 919 501 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,025 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4892 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4892 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4892 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4892 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4892 |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/1994 |
| pro OE číslo | 251 919 501 D |
| Průměr v mm | 26 mm |
| Délka [mm] | 35 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Barva | modrá |
|---|---|
| Způsob montáže | zasunutý |
| Počet koncovek | 2 |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Způsob montáže | zasunutý |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
| Pracovní teplota od [°C] | 50 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 100 °C |
Dostupnost