CITROËN XM (Y3) 2.0 - Senzory od 5/1989 do 6/1994, 1998 ccm, 94 kW, 128 hp, R6A, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 22606 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Velikost závitu | M14x1,25 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22606 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22606 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Velikost závitu | M14x1,25 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03813 kg |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Označení barvy | hnědá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22606 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Velikost závitu | M14x1,25 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22606 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22606 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Velikost závitu | M14x1,25 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22606 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Velikost závitu | M14x1,25 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22606 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22606 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Velikost závitu | M14x1,25 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03473 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Označení barvy | modrá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost