ROVER 400 II (RT) 414 - Senzory od 3/1996 do 12/1999, 1396 ccm, 55 kW, 75 hp, 14 K2F, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 9499 |
|---|---|
| barva krytu | hnědá |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9499 |
|---|---|
| barva krytu | bílá |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9499 |
|---|---|
| barva krytu | hnědá |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9499 |
|---|---|
| barva krytu | bílá |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9499 |
|---|---|
| barva krytu | hnědá |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9499 |
|---|---|
| barva krytu | bílá |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9499 |
|---|---|
| barva krytu | hnědá |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9499 |
|---|---|
| barva krytu | hnědá |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) | [YD 491017;] |
|---|---|
| Barva | hnědá |
| Způsob montáže | zasunutý |
| Počet koncovek | 2 |
| armatura [mm] | 29 mm |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Pracovní teplota od [°C] | 50 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 100 °C |
Dostupnost