BMW 3 (E36) 325 tds - Senzory od 5/1993 do 2/1998, 2497 ccm, 105 kW, 143 hp, M51 D25 (256T1), limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 28379 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/1996 |
| Barva | zelená |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
| pro číslo výrobku | 7.8117 |
| pro číslo výrobku | 7.8119 |
| pro číslo výrobku | 7.8120 |
| pro číslo výrobku | 7.8121 |
| pro číslo výrobku | 7.8122 |
| pro číslo výrobku | 7.8142 |
| pro číslo výrobku | 7.8149 |
| pro číslo výrobku | 7.8150 |
| pro číslo výrobku | 7.8158 |
| pro číslo výrobku | 7.8193 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28379 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/1996 |
| Barva | černá |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28379 |
|---|---|
| Rok výroby od | 02/1996 |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 65,9 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,028 kg |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28379 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/1996 |
| Barva | zelená |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
| pro číslo výrobku | 1.880.117 |
| pro číslo výrobku | 1.880.119 |
| pro číslo výrobku | 1.880.120 |
| pro číslo výrobku | 1.880.121 |
| pro číslo výrobku | 1.880.122 |
| pro číslo výrobku | 1.880.142 |
| pro číslo výrobku | 1.880.149 |
| pro číslo výrobku | 1.880.150 |
| pro číslo výrobku | 1.880.158 |
| pro číslo výrobku | 1.880.193 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28379 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/1996 |
| Barva | černá |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28379 |
|---|---|
| Rok výroby od | 02/1996 |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28379 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/1996 |
| Barva | zelená |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
| pro číslo výrobku | 580 117 |
| pro číslo výrobku | 580 119 |
| pro číslo výrobku | 580 120 |
| pro číslo výrobku | 580 121 |
| pro číslo výrobku | 580 122 |
| pro číslo výrobku | 580 142 |
| pro číslo výrobku | 580 149 |
| pro číslo výrobku | 580 150 |
| pro číslo výrobku | 580 158 |
| pro číslo výrobku | 580 193 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28379 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/1996 |
| Barva | černá |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28379 |
|---|---|
| Rok výroby od | 02/1996 |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/1996 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,028 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,03409 kg |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 19 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| barva krytu | zelená |
| Označení barvy | žlutá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28379 |
|---|---|
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet koncovek | 2 |
| armatura [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28379 |
|---|---|
| Rok výroby od | 02/1996 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28379 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/1996 |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28379 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/1996 |
| Barva | černá |
Dostupnost