RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.9 dTi (JA0N) - Senzory od 4/1997 do 9/1999, 1870 ccm, 72 kW, 98 hp, F9Q 730, F9Q 734, velkoprostorová limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | hnědá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | zelená |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| barva krytu | bílá |
| pro číslo výrobku | 7.8177 |
| pro číslo výrobku | 7.8178 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02806 kg |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| barva krytu | bílá |
| pro číslo výrobku | 1.880.177 |
| pro číslo výrobku | 1.880.178 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | hnědá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | zelená |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | hnědá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | zelená |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| barva krytu | bílá |
| pro číslo výrobku | 580 177 |
| pro číslo výrobku | 580 178 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1998 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/1999 |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1998 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/1999 |
| pro OE číslo | 7701039603 |
| pro OE číslo | 7701205083 |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1998 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/1999 |
Dostupnost