FIAT DUCATO Krabice (230_) 2.5 D 4x4 - Čep nápravy od 3/1994 do 4/2002, 2500 ccm, 62 kW, 84 hp, 8140.67, Krabice
| Číslo podvozku (VIN) do | 6194400 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 15 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,046 kg |
| Rozměr klíče | 32 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Jakost/třída | 22H |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| povrch | Zinek-lamela-potažení (povrch) |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 6194400 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 15 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,046 kg |
| Rozměr klíče | 32 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Jakost/třída | 22H |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| povrch | Zinek-lamela-potažení (povrch) |
Dostupnost