ALFA ROMEO STELVIO (949_) 2.9 Q4 (949.AXH2A) - Čep nápravy od 11/2019, 2891 ccm, 382 kW, 519 hp, 670 05 0436, 670 05 2589, 670 05 2722, 670 05 2784, SUV
| Výška [mm] | 27 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Velikost závitu | M24X1.5 |
| Rozměr klíče | 36 |
| Počet děr | 36 |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| váha [g] | 127 g |
| váha [g] | 130 g |
| Průměr příruby [mm] | 49,9 mm |
Dostupnost