RENAULT MASTER III Krabice (FV) 2.3 dCi 180 FWD (FV04, FV07) - Čep nápravy od 7/2019, 2298 ccm, 132 kW, 179 hp, M9T 716, M9T 726, Krabice
| Typ vozidla | Master T28 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 26 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Velikost závitu | M24X1.5 |
| Rozměr klíče | 36 |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| váha [g] | 100 g |
Dostupnost