ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E) - Čep nápravy od 3/1992 do 12/1997, 1995 ccm, 140 kW, 190 hp, AR 67203, limuzína
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 23 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Velikost závitu | M24x1.5 |
| Rozměr klíče | 36 |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Průměr příruby [mm] | 42 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s přírubou |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Šířka [mm] | 36 mm |
| Výška [mm] | 25 mm |
| váha [g] | 89 g |
| Průměr příruby [mm] | 40 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pružnou podložkou |
| Vnitřní závit 2 [mm] | M 24X1,5 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 38,7 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 25 mm |
| Materiál | ocel |
| Počet děr | 36 |
| váha [g] | 89 g |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M 24X1,5 mm |
Dostupnost