RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 16V Turbo (JM0W) - Čep nápravy od 5/2004 do 11/2008, 1998 ccm, 120 kW, 163 hp, F4R 776, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Rozvor kol | pro prodloužený rozvor kol |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M24 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Rozvor kol | není určeno pro prodloužený rozvor kol |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M20 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 30 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Rozvor kol | pro prodloužený rozvor kol |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M24 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 23 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Velikost závitu | M20x1.5 |
| Rozměr klíče | 30 |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Průměr příruby [mm] | 37 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Velikost závitu | M20 X 1.5 |
Dostupnost