VW GOLF III (1H1) 2.0 GL - Čep nápravy od 8/1995 do 9/1997, 1984 ccm, 79 kW, 107 hp, AEP, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 14 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,033 kg |
| Rozměr klíče | 30 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vnitřní závit [mm] | M 16 mm |
| Rozměr klíče | 24 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Jakost/třída | 04 |
| povrch | Fosfátováno |
| DIN-normy (matice) | DIN 439 (Sechskantmuttern, niedrige Form ohne Fase) |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 14 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,033 kg |
| Rozměr klíče | 30 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Velikost závitu | M20 X 1.5 |
Dostupnost