VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V - Čep nápravy od 8/1986 do 7/1988, 1781 ccm, 100 kW, 136 hp, KR, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 14 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,033 kg |
| Rozměr klíče | 30 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 8 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Velikost závitu | M16x1.0 |
| Rozměr klíče | 24 |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 14 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,033 kg |
| Rozměr klíče | 30 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
Dostupnost