PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.5 D - Čep nápravy od 6/1994 do 4/1996, 1527 ccm, 40 kW, 54 hp, VJY (TUD5), Šikmá zadní část
| Brzdové zařízení | pro vozidla s bubnovou brzdou na zadní nápravě |
|---|---|
| Velikost závitu | M 22 |
| Rozměr klíče | SW 32 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Velikost závitu | M22 X 1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Výška [mm] | 17 mm |
| Průměr 1 [mm] | 24,5 mm |
| Počet děr | 32 |
| váha [g] | 50 g |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M 22x1,5 mm |
| Vnitřní závit 2 [mm] | M 22x1,5 mm |
Dostupnost