PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.6 - Čep nápravy od 7/1989 do 12/1993, 1580 ccm, 69 kW, 94 hp, B2A (XU52C/K), Šikmá zadní část
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Velikost závitu | M22 X 1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Velikost závitu | M24 X 1.5 |
| druh závitu | Vnitřní závit |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Velikost závitu | M24 X 1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Výška [mm] | 17 mm |
| Průměr 1 [mm] | 24,5 mm |
| Počet děr | 32 |
| váha [g] | 50 g |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M 22x1,5 mm |
| Vnitřní závit 2 [mm] | M 22x1,5 mm |
Dostupnost