MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 55 AMG (219.376) - Kloubový hřídel (Kardan) od 1/2005 do 12/2010, 5439 ccm, 350 kW, 476 hp, M 113.990, kupé
| Šířka [mm] | 13 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 31,9 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 70,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 160,0 mm |
| Počet děr | 8 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 120 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 31,9 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 70,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 160,0 mm |
| Počet děr | 8 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 120 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 31,9 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 70,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 160,0 mm |
| Počet děr | 8 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 120 mm |
Dostupnost