BMW 5 Touring (E61) 520 d - Kloubový hřídel (Kardan) od 4/2005 do 5/2010, 1995 ccm, 120 kW, 163 hp, M47 D20 (204D4), N47 D20 A, N47 D20 C, kombi
| TECDOC-číslo motoru | 27472 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 13 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,116 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
| Provedení ložiska | Valivé ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| Šířka [mm] | 13 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
| váha [g] | 115 g |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27472 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 13 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,116 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
| Provedení ložiska | Valivé ložisko |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27472 |
|---|---|
| Průměr v mm | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,158 kg |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 008 981 4325 |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27472 |
|---|---|
| Výška [mm] | 13 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| Kód motoru | M 47N2 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Šířka [mm] | 13 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
| Číslo produkce | 4421130 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Celková délka [mm] | 1728 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 99,5 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 14 mm |
| Kruhový vývrt O 1 [mm] | 86 mm |
| Kruhový vývrt O 2 [mm] | 105 mm |
Dostupnost