MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Krabice (B906) 318 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) - Kloubový hřídel (Kardan) od 6/2006 do 12/2009, 2987 ccm, 135 kW, 184 hp, OM 642.896, OM 642.986, OM 642.992, OM 642.993, Krabice
| Převodovka číslo | NSG 370 |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | zadní |
| pro OE číslo | A9064100106 |
| pro OE číslo | A9064102116 |
| Délka [mm] | 2840 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 67 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 67 mm |
| Kruhový vývrt O 1 [mm] | 112 mm |
| Kruhový vývrt O 2 [mm] | 112 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| pro OE číslo | A9064100806 |
| Délka [mm] | 2752 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 67 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 67 mm |
| Kruhový vývrt O 1 [mm] | 112 mm |
| Kruhový vývrt O 2 [mm] | 112 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 2554 mm |
|---|---|
| Vnější průměr 1 [mm] | 67 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 67 mm |
| Kruhový vývrt O 1 [mm] | 112 mm |
| Kruhový vývrt O 2 [mm] | 112 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 920 mm |
| vícedílný | nedělený (1 kus) |
Dostupnost
| montovaná strana | Hlavní hřídel |
|---|---|
| Délka [mm] | 2582 mm |
| vícedílný | dvoudílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Hlavní hřídel |
|---|---|
| Délka [mm] | 2843 mm |
| vícedílný | dvoudílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Hlavní hřídel |
|---|---|
| Délka [mm] | 2752 mm |
| vícedílný | dvoudílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Hlavní hřídel |
|---|---|
| Délka [mm] | 2816 mm |
| vícedílný | dvoudílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Hlavní hřídel |
|---|---|
| Délka [mm] | 2754 mm |
| vícedílný | trojdílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Hlavní hřídel |
|---|---|
| Délka [mm] | 2740 mm |
| vícedílný | trojdílný |
Dostupnost
| Převodovka číslo | NSG 370 |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 2843 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | A9064105401 |
|---|---|
| Délka [mm] | 830 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 16 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 67 mm |
| Kruhový vývrt O 1 [mm] | 120 mm |
| Kruhový vývrt O 2 [mm] | 112 mm |
Dostupnost
| Převodovka číslo | NSG370 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Délka [mm] | 2874 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Délka [mm] | 2756 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 31,9 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 70,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 160,0 mm |
| Počet děr | 8 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 120 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 31,9 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 70,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 160,0 mm |
| Počet děr | 8 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 120 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| pro OE číslo | A9064107516 |
| Celková délka [mm] | 2574 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 67 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 67 mm |
| Kruhový vývrt O 1 [mm] | 112 mm |
| Kruhový vývrt O 2 [mm] | 112 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 31,9 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 70,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 160,0 mm |
| Počet děr | 8 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 120 mm |
Dostupnost
| Převodovka číslo | NSG 370 |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 2840 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 67 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 67 mm |
| Kruhový vývrt O 1 [mm] | 112 mm |
| Kruhový vývrt O 2 [mm] | 112 mm |
Dostupnost