BMW X6 (E71, E72) xDrive 30 d - Kloubový hřídel (Kardan) od 4/2008 do 3/2010, 2993 ccm, 173 kW, 235 hp, M57 D30 (306D3), SUV
| Šířka [mm] | 13 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,116 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
| Provedení ložiska | Valivé ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| Šířka [mm] | 13 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
| váha [g] | 115 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 709 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,478 kg |
| vícedílný | nedělený (1 kus) |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| pro OE číslo | 26207556019 |
| Délka [mm] | 709 mm |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 27 |
| Vnější průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Kruhový vývrt O 1 [mm] | 78 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 26208605866 |
|---|---|
| Délka [mm] | 709 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 27 |
| Vnější průměr 2 [mm] | 47 mm |
| Kruhový vývrt O 2 [mm] | 77 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 13 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
| Provedení ložiska | Valivé ložisko |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 13 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,116 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
| Provedení ložiska | Valivé ložisko |
Dostupnost
| Průměr v mm | 30 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,158 kg |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| pro OE číslo | 26107564398 |
| Délka [mm] | 1376 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 14 mm |
| Kruhový vývrt O 1 [mm] | 96 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 13 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | BVA6 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 725 mm |
Dostupnost