MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 200 T D (124.180) - Kloubový hřídel (Kardan) od 9/1988 do 8/1991, 1997 ccm, 55 kW, 75 hp, OM 601.912, kombi
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| Šířka [mm] | 13 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
| váha [g] | 115 g |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 12 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
| Provedení ložiska | Valivé ložisko |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 32 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,58 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 37 mm |
| Vnější průměr [mm] | 134 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 70 mm |
| povrch | lakováno |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1989 |
| Konstrukční rok do | 09/1989 |
| Číslo podvozku (VIN) od | **********F107875 |
| Číslo podvozku (VIN) do | **********F174966 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Speciální vozidlo | není určeno pro vozidla taxislužby |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ASD |
| Tloušťka/síla [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,265 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 63 mm |
| Vnější průměr [mm] | 141 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 90 mm |
| povrch | lakováno |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1989 |
| Konstrukční rok do | 09/1989 |
| Číslo podvozku (VIN) od | **********F107875 |
| Číslo podvozku (VIN) do | **********F174966 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Speciální vozidlo | není určeno pro vozidla taxislužby |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ASD |
| Hmotnost [kg] | 1,585 kg |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 90 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Výška [mm] | 12 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
| Provedení ložiska | Kuličkové ložisko |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 12 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
| Provedení ložiska | Valivé ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 70 mm |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez materiálu pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Typ vozidla | 124.180 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 32 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 37 mm |
| Vnější průměr [mm] | 134 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,25 kg |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1989 |
| Konstrukční rok do | 09/1989 |
| Číslo podvozku (VIN) od | F093373 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Typ vozidla | 124.180 |
| Speciální vozidlo | není určeno pro vozidla taxislužby |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ASD |
| Hmotnost [kg] | 1,27 kg |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 32 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,58 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 37 mm |
| Vnější průměr [mm] | 134 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 70 mm |
| povrch | lakováno |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 32 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,1 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 37 mm |
| Vnější průměr [mm] | 134 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 70 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| pro OE číslo | 201 981 0025 |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1989 |
| Konstrukční rok do | 09/1989 |
| Číslo podvozku (VIN) od | F 093373 |
| Číslo podvozku (VIN) do | F 174966 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Speciální vozidlo | není určeno pro vozidla taxislužby |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ASD |
| Tloušťka/síla [mm] | 30 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 63 mm |
| Vnější průměr [mm] | 141 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 90 mm |
| povrch | lakováno |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 32 mm |
|---|---|
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 37 mm |
| Vnější průměr [mm] | 134 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 70 mm |
| povrch | lakováno |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1989 |
| Konstrukční rok do | 09/1989 |
| Číslo podvozku (VIN) od | F 093373 |
| Číslo podvozku (VIN) do | F 174966 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Speciální vozidlo | není určeno pro vozidla taxislužby |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ASD |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 90 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 12 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 30 mm |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 63 mm |
| Vnější průměr [mm] | 141 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 90 mm |
| povrch | lakováno |
| váha [g] | 1259 g |
Dostupnost
| Výška [mm] | 12 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
Dostupnost