OPEL VECTRA A (J89) 2.0 i 4x4 (F19, M19) - Jednotlivé díly od 8/1989 do 7/1992, 1998 ccm, 95 kW, 129 hp, 20 SEH, limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 341823 |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 341823 |
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr v mm | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 341835 |
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr v mm | 33 mm |
| Výška [mm] | 29 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 341823 |
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 341823 |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 341823 |
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr v mm | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 341835 |
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr v mm | 33 mm |
| Výška [mm] | 29 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 341823 |
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 2136151 |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 2136112 |
| Průměr v mm | 33 mm |
| Výška [mm] | 29 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s vodicím kolíkem |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE |
| Průměr čepu [mm] | 12 mm |
| Délka čepu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 55 mm |
| Velikost závitu | M9x1,25 |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 52 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost